Vahteron ilmaisjakelut

Miks Vahterossa ei ilmaisjakelu toimi. Meille on tullu vain satunnaisesti mainoksia koko syksyn aikana. Nyt jumalavita kuponkia laatikkoon.
4446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ilmota asiasta jakelusuoraan. Itse asuin aiemmin Vahterossa ja ilmaisjakelun kanssa ei ollut ongelmia, mutta päiväposti se vasta takkuilikin. Ei auttanu vaik soittel minne.

Äänestä
  • ei myöskään ilmaisjakelut löydä perille kun joka kolmas jakelupäivä.Mainostajalle ainut luotettava ja toimiva media on Kouvolan Sanomat.

    Äänestä

Eipä toimi keskustassakaan, silloin tällöin tulee...

Äänestä
  • juu ei tule tääl vahteros kyl aina,......nyt on kyllä perin kuukauden ajan tullut... Varmaan jakaja vaihtunut......

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysyn vaan kirjoitti:

Miks Vahterossa ei ilmaisjakelu toimi. Meille on tullu vain satunnaisesti mainoksia koko syksyn aikana. Nyt jumalavita kuponkia laatikkoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu