Heips, neuvokaa ihmeessä missä puhelinumerossa vastaa joku joka kuuluu WGI-organisaatioon, asia tosi kiireellinen ja tärkeä.
Kiitti asiallisista vastauksista.
Kiitti asiallisista vastauksista.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
oli viikonlopun hauskin juttu! WGI-jengi on joko linnassa tai muutamat onnekkat Panamassa...
Lycka till, ja kiitos nauruista! Meikä lähtee baariin!
Tsemppiä!
"WGI
Kirjoittanut: jäsen 29.11.2003 klo 02.01
Poliisi on tutkinut WGI:tä jo vuoden löytämättä mitään. Jos kyseessä olisi huijaus / ketjukirje niin poliisi olisi varmasti kieltänyt minua liittymästä / ystävieni värväämisestä!
HUOM! veikkaus teki tuon tutkintapyynnön, jokainen voi nyt ihan järkevästi miettiä ja tajuaa varmasti miksi?
Sinne numeroon voi soittaa ja kysyä! Niin minäkin tein.
ota yhteyttä niin jutellaan lisää.
WGI on todellinen mahdollisuus."
Huhhuh! Tuleepa melkoinen déjà vu kun lukee näitä vanhoja WGI-keskusteluja.
WGI -> Winclub
Kuulostaa aika tutulta. Kaikkihan toki tietää mitä WGI:lle kävi...
Voisitko sinä ystävällisesti laittaa tänne minulle sen puhelinnumeron, johon WGI:lle voisi soittaa.
Meillä on perheessämme noita osakkeita, aikoinaan ihan isolla rahalla hankittuja ja niistä tahtoisimme kysellä, mutta mistään ei löydy puhelinnumeroa, johon voisi soittaa, joten jos ystävällisesti laittaisit tänne ko. puh.numeron.
Kovasti ihmiset tuomitsevat ja haukkuvat WGI:tä, eivät itse ole olleet mukana, eli eivät tiedä mitään asioiden oikeasta tilasta, missä nyt mennään,
mutta turhaa noista panettelijoista on välittää; tälläinen asiallinen keskustelu on paljon antoisampaa, kuin että lähtisi mukaan provosoimaan WGI:tä tietämättä siitä mitään..
"Linnassa koko porukka"...no ei ainakaan kukaan minun tuttavapiiristäni, ketkä ovat kuuluneet WGI:hin vuosia, että näin.Enhän itsekkään ole joutunut poliisin kanssa tekemisiin, saati että minua olisi vangittu.
Kiitos jos viitsit vielä kirjoittaa ja kertoa tuon minulle niin tärkeän puhelinnumeron.
Mukavaa alkanutta talvea sinulle =)
Kysy niiltä tuttaviltas sitä puhelinnumeroa, kai heillä jollain se on. Tai ainakin poliisilla tai
kansaivälisestä numerotiedustelusta, sellainenin on ainakin Enirolla. Noista jos et löydä, niin et kyllä löydä rahojasikaan. Haha haa haa voi teitä "sijoittajia".
että WGI pyörii edelleen nimellä ASPIRITUS.
Linnaan lähtijöitä ei ollut yhtään ja langetetut tuomiot muutenkin mitättömiä. Suuri osa "isoista" imuttajista jäi kokonaan edes kutsumatta oikeuteen, siis ilman mitään yhteydenottoa. Greg Kennedy veti satoja miljoonia välistä ja ruletti pyörii edelleen.
Suomessakin ainakin M.L ja S.L ovat erittäin tyytyväisiä oman todistelunsa mukaan, kun ei tarvitse lähteä joka aamu kellon mukaan töihin. Kiitos ASPIRITUKSEN.
Lopputulos on, että WGI vaihtoi nimeään onnistuneesti ja toimii edelleen. Jokaiselle entiselle WGI:n jäsenelle jäi osakkeita mutta ne ovat täysin arvottomia. Rahat vei tuo kenguru Greg Australiasta.
jolta noita tietoja haluat. tässä kuitenkin yht tiedot:
Kauppakamarin numero: 96525
Rekisteröintipäivä: 3. maaliskuuta 2005
Rekisteröity osoite: E-Commerce Park Building, Suite C16Heelsumstraat & HugenholtzwegVredenberg,Curacao, Netherlands Antilles
Toimiston osoite: E-Commerce Park Building, Suite C16Heelsumstraat & HugenholtzwegVredenberg,Curacao, Netherlands Antilles
Puhelin: 5999 433 8885
Faksi: 5999 433 8886
Yleiset sähköpostitiedustelut: [email protected]
Viestintätiedustelut: [email protected]
Asiakastiedustelut: [email protected]
Nettisivusto: www.aspiritus.com ja www.aspirituscorporate.com
... joskuskin joku, kuka kirjoittaa WGI:stä puhuu asioista juuri silleen, kun ne ovat.
Ja mitaan ette voi...