Ylexillä... eli Vuoden miesikoni 2007!
Ari kohta
radiossa
9624
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Miesikoni-tittelistä. :D Ihana se kissansilittelyjuttu. :D
siis totta! Millainen haastattelu oli, voiko kukaan linkittää sitä tänne, kun en yhtään tienny et taas Ari tänään oli radiossa, voi harmi!
http://www.supload.com/listen?s=ADMUZUXYUDXU
pitäisi kai koko ajan olla kärppänä ja vaihdella kanavia niin radiossa kuin tv:ssäkin. Ei nyt tahdo enää ehtiä mukaan, kun Ari on niin monessa mukana ja hyvähän se vaan on, mutta kun en kerkee!!! Tai sit pitäis vahtia nettiä täs koko ajan, jos Arista jotain tiedotetaan. Jos joku kuulee noita juttuja aiemmin, niin kirjoittaisitko !
se oli mainio haastattelu, kyllä Ari on nyt tapetilla. Tulis pian jo se 21 päivä ja saisin se dvd:n !
Toi haastattelu tehty tänään ja Ari oli keikkabussissa matkalla jonnekin..? Tainnut perjantainen Kotkan keikka vähän venähtää jos nyt vasta olivat sieltä palaamassa :D
Ihan kiva "haastattelu", vähän tyhmiä kysymyksiä mutta se ilmeisesti kuului asiaan.. Tuo koko lähetys tulee ilmeisesti nettiin jossain vaiheessa, tai ainakin ennen on tullut :)
http://areena.yle.fi/hae?keyword=ylex viikonloppu
tehty eilen, äänestyshän loppui jo monta päivää sitten.
No noiden viikonlopun tyyppien kysymykset on aina vähän tuollaisia hölmöjä, jos muistelee sitä kukaan ei kärtsää -kampanjaakin. Eli taitaa kuulua asiaan. :D
Hämäyksen vuoksi puhuivat "tämänpäiväsestä" isänpäivästä :D
No ilmankos noi juontajat kuulostikin tutuilta, samat tyypit oli siis siinä kärtsäys-kampanjassa. Huomaa kyllä, ettei tule radiota kuunneltua muuta kuin Arin siellä ollessa :D
Olipa hyvä haastattelu. Satuin ihan vahingossa kuulemaan, kun autolla ajelin. Ari on kyllä ollut hyvin mediassa esillä, eikä suosio ole tainnut juuri laskea, mikä on hyvä merkki pitkää uraa ajatellen.
Ihana... silittäisin ja höpöttelisin kissalle;)