FUNDAMENTTALISMI uhka tai suoraan sanoen Länsi-maiden perikato? KANNAN OTTO
Onko nouseva
Islamilainen
7223
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Joukkotuho.
Olisiko maailma parempi paikka ilman muslimeja ?
Entä olisivatko asianne paremmin teidän tai yhteiskunnan kannalta sen jälkeen.
Eräs perusteluja kaipaava käännynnäinen muslimi ESPOOSTA
Naisten kivitys,terroriteko,kädenkatkaisu ja murhauhkaus vähemmän maailmassa,että silleen...
oltaisiin ilman Islamilaista "teknologiaa" pommivöitä ja huntuja.Tuntus niinkuin jotain puuttuisi.Aasin RATTAAT...
vastaan tulevat musliminaiset koskaan tervehdi vaan kääntvät katseen muualle?
Hämmentynyt äiti jo kolme vuotta TAMPERE
ne tietää että olet Perussuomalainen natsi, ja ne
Muslimien suvaitsemattomuus muita uskontoja kohtaan on muita uskontoja edustavien suurimpia ongelmia jatkossa, ainakin Euroopassa.
Vaikka muslimeista suurin osa ei ole siitä suvaitsemattomasta päästä, suuri osa kuitenkin antaa ääripään muslimeille vapaat kädet. Esim. tutkimuksen mukaan Englantilaisista muslimeista suurin osa ei itse ota osaa ääripään toimiin, mutta silti antaa hiljaisen hyväksyntänsä heille. Sää nähdä miten esim. juuri Englannissa käy, kun alkuperäiskansasta, ja kristityistä, tulee vähemmistö vuosisadan puoliväliin mennessä.
kulttuurista eikä nainen saa hymyillä vieraalle miehelle ainakaan vääräuskoiselle.Paskakulttuuri jossa ei ole mitään inhimmillistä.Ei sovi Suomeen.