Seat =Toledo

Mistä tulee lyhenne SEAT?
S-sähköt
E-ei
A-aina
T-toimi
2644
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minun toledoissani on toiminut virheettömästi vuodesta 1996

Äänestä

Kyllä toimii, ukolle on varmaan sattunut maanaantaipäivän yksilö.
Nyt kolmas Seat menossa, eikä yhtään sähkö, eikä muuta vikaa ole ollut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Seat.ukko kirjoitti:

Mistä tulee lyhenne SEAT?
S-sähköt
E-ei
A-aina
T-toimi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu