Vasemmistolla on

Ihan sekaisin!!!!!!!!!!!
9276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

No mutta onneksi sinä oot täällä näitä fiksuja yhden lauseen ja seitsemän huutomerkin kommenttejasi heittelemässä. Onnittelut!

Äänestä
  • Punikkien touhua,sais lopettaa koko puolueen,
    eipä tuo kannatus olekaan koskaan ollu mikään
    yllätys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

  • Televisiosta Näkee kirjoitti:

    Punikkien touhua,sais lopettaa koko puolueen,
    eipä tuo kannatus olekaan koskaan ollu mikään
    yllätys!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    jopa kyllä älyn säilä taas sivaltaa :)

    Äänestä

  • banaani551531245 kirjoitti:

    jopa kyllä älyn säilä taas sivaltaa :)

    Mene sinne rajan taakse räksyttämään

    Äänestä

  • Oikea Punikki kirjoitti:

    Mene sinne rajan taakse räksyttämään

    pikkupiski :))!

    Äänestä

  • Oikea Punikki kirjoitti:

    Mene sinne rajan taakse räksyttämään

    olet muka muita kehotteleen mihinkään.Jos jonkun pitäisi johonkin mennä niin sinun isäs kanssa Kiinaan.Uskon että menolipun maksajia löytyy pilvin pimein.

    Äänestä

vellihousu höpäjää :))!

Äänestä
  • Sielä räksyttää??
    Eikö sapuskaa ole annettu tänään vielä?

    Äänestä

  • Talutuskoirako kirjoitti:

    Sielä räksyttää??
    Eikö sapuskaa ole annettu tänään vielä?

    vaan "kissa kirnauskis", joka kuseskelee sinunkin
    lahkeellesi :))!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vellit ja Puurot kirjoitti:

Ihan sekaisin!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu