suuressaseikkailussa huijattiin eilen

taika-kukalla ei ollu eilen oikee rivi siinä palikkatehtävässä. kattokaahan tänään uusinnasta oikee tai vasen yläkulma. se ei ollu oikein
92012
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Yksi palikka oikein tai väärin ei maailmaa kaada

Äänestä
  • Jos noin on, niin sakkoahan siitä pitäisi tulla, koska eihän Rauliakaan päästetty jatkamaan ennenkuin oli kaikki oikein. Totta helvetissä joka palikka ratkaisee.

    Äänestä

  • jos ISO nenä kusettaa

    Äänestä

  • taika-klyyvari kirjoitti:

    jos ISO nenä kusettaa

    no kato tänään 17.15 mtv3

    luultavasti oikeee yläkulma oli väärin
    sen piti olla tuli tai jotain...

    Äänestä

kummalta puolelta sitä taulua kuvattiin. saatto näkyä telkussa peilikuvana.

Äänestä
  • oliks siin huijaus>?

    Äänestä

  • no kepu.. kirjoitti:

    oliks siin huijaus>?

    olen pahoilani kaikest.

    Äänestä

  • no kepu.. kirjoitti:

    oliks siin huijaus>?

    Juuri katsoin nauhalta, ihan oikeasti. Voi olla että joitain hämäsi se, että se alkuperäinen taulu näytettiin suoraan edestä, mutta sitten kilpailijoiden tauluja näytettiin takaa, eli siis nimet näkyivät takaperoisessa järjestyksessä.

    Olkaa huoleti, Taka-Tukka on toisena ihan oikeastikin.

    Tosin Henrillä taitaa olla about 13 minsan johto....

    Äänestä

Panitko merkille että katsojille näytettiin peilikuvaa tästä "tehtävätaulusta".Siitä kerrottiin ennen tätä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kepu kirjoitti:

taika-kukalla ei ollu eilen oikee rivi siinä palikkatehtävässä. kattokaahan tänään uusinnasta oikee tai vasen yläkulma. se ei ollu oikein

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu