Mikä ihme siinä on, ettei miehen passaa sanoa suoraan jos peppua haluaa? Mieheni tuntuu kovasti olevan tuosta b-rapustani kiinnostunut, eikä minulla asiaa vastaan ole mitään, päinvastoin. Sormea työntelee mielellään peppuuni seksisessioiden aikana, ja minä olen aivan innoissani. Olen myös sanonut suoraan, että jos tahtoo ihan oikeasti anaalia kokeilla, niin se minulle sopii. Mutta ukko mokoma kieltää jyrkästi, vaikka teot kertovat muuta. Mitä ihmettä tekisin?
Ongelma
neuvoton olen
52551
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kun ratsastat, ota kulli pois pillusta, laita se b-puolelle, paina sisään ja käske sen panna sua perseeseen jyrkästi. Se kiihottaa jäbän taatusti äärimmilleen.
Haluaisin peppua miehelleni antaa ja hän sitä haluaa. On sitä pariin kertaan yritetty kortsulla, mutta se vaan sattuu liikaa. Mitä tahansa vinkkejä kiitos. Kaipa sitä liukastetta vaan pitäs juosta ostaan.
Josset varsin märäksi tule seksin aikana, saattaa kommenttini olla turha, mutta viime kerralla riitti märästä pinpistä tullut penis(kondomin kanssa).. ehkä vähän sylkeä, josset jaksa voiteita käydä ostamassa. Niin ja asennosta, nainen makasi selällään ja nosti jalat ylös, kohtuu helpoksi asennoksi itse ainakin todennut..
...kannattaa liukastetta käyttää. Ehdottomasti. Itse en antaisi ilman sitä koskea sormellakaan, siis sisäpuolelta.;-) En muutenkaan antaisi ilman pientä lämmittelyä, sillä ilman liukkaria ja ihan suoraan kylmiltään sattuu taatusti, ainakin jos on vielä suht' aloittelija. Kyllä niitä alapään lihaksia kannattaa rentouttaa ja lämmitellä hellästi sormilla ennen itse aktia, sillä ainakaan minulle ei peppuseksi ole koskaan kipua tuottanut.:-)
Joillain miehillä on jokin kumma käsitys että jos haluu peppu seksiä on jotenkin homomaista/ois miehistä kiinnostunu. Mulla ollu yks tällanen tapaus jonka kavereiden mielestä b-rapun hommat on vaan homoja varten.
Kumma toi miesten ajatusmaailma joskus..