Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Hotson hirteen heti

kusipää
6348
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

valmentaja

Äänestä
  • se on helvetin hyvä valmentaja

    Äänestä

valmentajan syy oo jos jätkät ei saa palloa sisään avopaikoista

Äänestä

valmentajasta paljoo riipu kun pelaajat ne maaleja tekevät ovat vaan huonoja pelaajia ei suomi pääse jalkapallossa mihinkään em eikä mm otteluihin koskaan.

Äänestä
  • Suomipojat on potkinu karsinnoissa tosi hyvin tähän saakka mut kun se tositilanne ja pakkovoiton paikka tulee eteen ni ei vaan yksinkertaisesti pysty.

    Äänestä

  • kakelainen kirjoitti:

    Suomipojat on potkinu karsinnoissa tosi hyvin tähän saakka mut kun se tositilanne ja pakkovoiton paikka tulee eteen ni ei vaan yksinkertaisesti pysty.

    Eikö pysty?! Menkää vittuun

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


saatana paska britti kirjoitti:

kusipää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu