Kuinka lujaa pitää imeä?

miehelle suuseksiä

En ole koskaan antanut miehelle suuseksiä, nyt haluaisin vinkkejä :) (Jos on tietoa netissä pyörivistä opetusvideoista niin linkkiä kehiin!! Pornovideot on jo nähty.)

Eli imetäänkö sitä kalua ihan oikeasti, siis oikein imemällä imetään? Niin kuin vaikka pilliä? Silleen, että voimalla imetään kuin yritettäisiin saada jotain tulemaan läpi?

Vai sattuuko sellainen? Kuuluuko enemmänkin maiskutella, nuolla ja lipoa kuin söisi pehmistä tai tikkaria? Eihän tikkaria tai pehmistä oikeasti imeä ryystetä.

Kiitti vinkeistä :)

20

8303

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pitää imeä

      Pitää imeä niin lujaa, että pallit menee ruttuun ja miehen persereikä alkaa viheltämään!

      • Mies nimenomaan

        Hellästi. Ota kostealla suulla hellästi suuhun, niin että esinahka liikkuu vähän. Itse en nauti mitenkään erityisesti siitä, jos imetään lujaa. Itse asiassa paljon paremmalta tuntuu kostea ja silkkinen suu, kun kova imu. Miehiä lienee erilaisia, mutta mulle toimii toi.


    • ------

      Olen antanut asiallista tietoa monelle täällä
      mutta nyt annan vain henk koht eli viesti tänne niin keskustellaan ja asiallisesti
      [email protected]

    • Asiantuntija

      Aluksi nuoleskelet vartta ja kärkenaluetta, sitten otat huulien vällin kärjen ja hieman imuttelet. Tässä vaiheessa aikaa on kulunut n. 1min

      Sitten otat peniksen suuhun ja pyörittelet kieltä sen ympärillä ja välillä syvemmälle ja välillä taas voit nuoleskella kuten alussa. Välillä voi pitää varresta kiinni ja välillä koskea pelkällä suulla. Yleensä kannattaa pitää kädellä kiinni ja käyttää ikäänkuin suun jatkeeta. Tuntuu silloin kuin penis olisi kokonaan vartta myöten suussa. Tätä 3-7 minsaa. Jos tarkoitus ei ole laueta niin lopeta siinä 3min päästä tai kunnes pyydetään.

      Sitten jos poitsukka ei vielä ole lauennut (tai ei ole tarkoituskaan) niin rupeat kuolaamaan penikselle aivan tajuttomasti. Omalle kädelle tai käsille voi sylkäistä tai niitä voi nuolaista ja antaa syljen valua suusta. Sitten ryhdyt kädellä ja suulla tekemään ylös-alas (tai edes-takas, jos hän on seisaallaan) liikettä. Nopeasti ja aggressiivisesti. Todellakin aggressiivisesti, suihinottaminen ei ole oikea paikka arkailla ja miettiä miltä näyttää, ei äijää kiinnostaa kuin kilo paskaa miltä tilanne näyttää kun syljen liukastamalla suulla ja kädellä rupeat pumppaamaan hänen penistään.

      Ennusta, että kaveri laukeaa 1-2 päästä, varsinkin jos hän on halukas laukeamaan. Kun karju laukeaa, jatka vielä ihan hetki orgasmin aikana (1-3sec, sitten hidasta pikaisesti ja nuoleskele vielä vähän ja nielause spermat. Jos penikselle jäi jotain niin nuole pois ja niele. Tämä ei ole ainoastaan siistiä, vaan myös seksikästä. On ehkä antikliimaktisin asian jos nainen juoksee äkkiä vessaan sylkemään spermat pois. Mutta nieleminen on NIIN HOT!!!

      Sitten pyyhkäiset käsi ja suu lakanaan tai hihaan ja mene kokovartalo kosketukseen -> haliin. Kysy oliko kivaa, ainakin näytti kivalta. Useat miehet eivät halua suudella suihinoton jälkeen, koska heitä oksettaa omat lemmenesteensä, mutta tiedät varmaan itse sopiiko tälle kaverille.

      Tässä perussapluuna, jolla saat varmaan lähes jokaisen miehen laukeamaan suuhusi. Muista, että alussa lempeästi, ettei tuntoaisto turru ja sitten kun penis kiihottuu lisää, syljellä varustettuna kimppuun! Tärkeää ei ole mikään hieno tekniikka vaan se, että kundista tuntuu, että tämä nainen rakastaa ottaa suihin. Silloin mies rentoutuu ja kokee oman kiihottumisensa sallituksi ja toivotuksi. Suihinotossa pitää olla itsevarma ja pitää olla rock-asennetta.

      Harjoitus tekee suihinottomestarin.

      • dipeski

        Oli muuten oikeasti todella hyvä!


      • Anonyymi

        Aika lailla juuri noin minäkin teen, ja joskus kassejakin hyväilen ja kassien jälkeen sitä pepun läheitä lihasta tai osioo. Niin kyllä tulee kehuja että osaan ottaa suihin. Ja käsitellä miestä. Ja joskus olen ottanu pakaroistakin kiinni ja imeny samalla mutta silloin pitää kulli olla koko mitalta suussa ettei tule mitään notkahdusta. Eikä satu. Mutta hyvät voihkimiset olen saanut sillä aikaan ja hiuksista on pidetty hyvinkin kiinni. Joskus miehet ulvoo kun nauttivat. Ja spermat olen nielly ja todellakin nuollu vielä kaikki kullin päältä puhtaaksi. Ym. Ym.


    • Kurko

      ett vedät liikkuvat taakse ja nuoleskelet esinahan ja terskan rajanpintaa kuin tikkaria..plussaa on joss sullon kielikoru..Mällit tulee minuutissa naamallesi.

    • fdgdgfd

      Ainakin itse olen sillä kannalla, että ainakaan aluksi ei tarvi mitään rajua tempoa pitää yllä. Parhaimmat kiksit tulee, kun kielellä pyörittää terskan ympäri. Sitten siihen väliin hieman imuja, varresta terskaan ja takaisin, sitten taas terskaa jne... Sitten kun mies on laukeamassa, niin terskan voi jättää vähemmälle ja kiihdyttää imutahtia.

    • niinettä...

      Pitäiskö kivekset huomioida jotenkin? Jostain luin, että pitäisi puristella,että tulisi painetta.

      • Anonyymi

        Ilman muuta pitää huomioida, muutama kunnon potku munille tekee herkkää kummassakin päässä kyrpää. Ja voi sitä iloa kun äijä riehaantuu ottaa ripaskat epätahtiin riemun kiljahdusten karjahdusten säestyksellä.


    • Anonyymi

      Ite olen mies mutta silti panen yhtäaikaa naista ja imen miehen kullia tulee hyvät mälöit ja tulee vuodessa lapsia6

    • Anonyymi

      H­ei! Om­­­a str­eam. Sisäänkäynti k­­aiki­lle, jotk­­a haluav­at pi­­tää ha­­­uskaa 👉 http://1lingo.com/H/C1d4R0

    • Anonyymi

      Putinin pietarissa ei saanut ilotytön lupakirjaa, jos ei imaissut ladaa käyntiin pakoputkesta! Yritäpä kokeilla.

    • Anonyymi

      Ja on todella ihanaa ottaa suihin. Mä nautin. Se on todella nautinnollista antaa miehelle suuhoitoa ja nautintoa.

    • Anonyymi

      Ei se tarvi suihin ottoja etkä sinä genitaali herpestå suuhusi etkä HIV, visvasyylää, gonorreaa ja syfilistä nieluusi.

    • Anonyymi
    • Suuseksin aikana monipuolisuus on parasta, välistä kova imu tuntuu ihanalta, esimerkiksi suihinoton alussa. Kova imu toimii ilmeisesti aika samoin kuten penispumppu, jolloin tavallaan imee kalun verenkierron huippuunsa. Samalla voi kevyesti pitää kalun juuresta kiinni renkaan tavoin. Varmasti saa väsähtäneenkin kullin kivikovaksi.

      Kovaa imua ei todellakaan tarvitse tehdä jatkuvasti, vaihteluna esim. kevyesti vartta ja päätä nuollen tai pitämällä huulia kovan kullin ympärillä liu'uttaa edestakaisin, välistä kevyesti runkaten pitäen kullin päätä suussa, antaa kullin työntyä syvemmälle suuhun pitämällä kämmentä varren ympärillä sormien määrällä säännöstellen kuin syvälle haluaa / pystyy ottamaanb.

      Ensimmäisillä kerroilla ole mahdollisimman rento ja seuraa miehen reaktioihta vaihdellessasi tapoja , niin opit huomaamaan, mistä hän nauttii. Näytä myös että itse nautit ja kehu, miten hyvältä kulli suussasi tuntuu. Sano, että haluat oppia tyydyttämään hänet niin hyvin kuin mahdollista ja pyydä häntä kesken suihinoton kertomaan, mikä tuntuu hyvältä.

      Tärkeää on., että miehen tyydyttämisen lisäksi nauttisit myös itse tekemästäsi. Jos joku tuntuu rankalta, älä tee sitä pitkään. Jos joku tuntuu vastenmieliseltä, älä tee ollenkaan. Joskus joku tekniikka voi alussa tuntua ikävältä, mutta ajan myötä oppii pitämään siitä. Se, mikä kylmiltään ei välttämättä tunnu hyvältä, voi tuntua tuhmalta ja ihanalta kiihkon ollessa huipussaan. Itse nuolen naistani hekuman huipulle sormet apuna pitkään. Siirryn monesti jossain vaiheessa poikittain naista kohden noin vyötärön tasolle nuollen daamin pillua poikkisuunnassa. Tällöin kiihkon vallassa hän monesti kaappaa kullini suuhun rajusti ja nauttii siitä, että panen häntä suuhun. Kylmiltään hän ei sitä tee.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Kyll pani täs heti mahlat nousemaan

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      154
      4116
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      401
      3164
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      14
      2088
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      13
      1755
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      5
      1158
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      74
      1013
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      995
    8. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      24
      911
    9. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      54
      886
    10. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      71
      869
    Aihe