Paras rengas M-Bhen

Olis vaihtoehtona Continental tai Michelin T luokan (max 190 kmh) kesärenkaana kokona 195/65 15 M-B C vanhempaan (molemmat jotain uusinta energy mallia :)). Olen huomannut että MB nuuka renkaille joten mikäs noista tai muista vaihtoehdoista olisi mielestänne sopivin vaihtoehto ko autoon ?
1375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Osta Nokialainen ei tarvii mennä merta edemmäksi
kalaan nimimerkki kokemusta löytyy
on sama onko kaksi tai yksi raita keskellä
kyllä parjää meidän tie nopeuksilla se on
eri jos lähtee euuhun ajelee talla pohjassa
Kyllä mersu on aina mersu eix je

Äänestä

Kommentoi aloitusta


C sarjanen kirjoitti:

Olis vaihtoehtona Continental tai Michelin T luokan (max 190 kmh) kesärenkaana kokona 195/65 15 M-B C vanhempaan (molemmat jotain uusinta energy mallia :)). Olen huomannut että MB nuuka renkaille joten mikäs noista tai muista vaihtoehdoista olisi mielestänne sopivin vaihtoehto ko autoon ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu