Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Studio Rozin brassi?

Onkos kellään kokemuksia kyseisestä paikasta? Sijaitsee Hesan Kampissa. On niitä harvoja paikkoja, joissa brassin saa miehetkin ja nyt ois tarkoitus mennä sokeroitavaksi...Toivottavasti osaavat hommansa! :-)
31054
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin kerrohan miten kävI? Mitä maksoi? Oliko mies vai nainen tekemässä tuon sinulle? Millaista palvelua? Lopuksi vielä rehellisesti jos vastaat että saitko heijaria tuossa? Ihan mielenkiinnosta kysyn sillä olen itsekkin ajatellut käydä tuollaisessa.

Äänestä
  • Tulipahan nyt sitten käytyä, ja kokemus oli sekä hyvä, että huono. Hintaa brassilla 60e+10e pakarat+10e persvako. Yht. siis 80e. Ei ihan halpaa, mut tota luokkaa ne on muillakin.

    Naiskosmetologi luonnollisesti, onko niitä miehiäkin? Enkä kyllä ois antanut miehen sitä tehdäkään...en todellakaan ole mikään "vasuri", vaan 100% hetero, joka vaan haluaa, että on paikat siistit. Ei se tyttöystäväkään halua niitä karvoja suusta syleksiä.. :-)

    Ja heijaria en kyllä tuossa saa, kyllähän se sen verran herkkää tekee, eikä se tilanne nyt muutenkaan ole mielestäni sen luonteinen, vaikka vieras sun peliäs "hoitaakin".

    Palvelu oli ok, ei huippu, mut ok. Se vaan tuli yllärinä, että kiireen ja kuulemma karvan laadun vuoksi tehtiin vahalla, joka kyllä rikkoo herkkää ihoa herkemmin, kuin sokeri. Sanoi kyllä, että ens kerralla sokeri ois parempi...

    Eli sokeria suosittelen, on kokemuksia siitäkin. Espoossa on paikka, jossa tekevät brassia sokerilla myös miehille. Sieltä on tosi hyvät kokemukset, tosi kiva ja hauska kosmetologi ja jälki hyvää.

    Äänestä

Itte kävin männä viikolla ja ensin näytti hyvältä, kun nuori kaunis nainen vastaanotossa, mutta painajainen alkoi sitten itse hoitohuoneessa. Siellä oli vastassa karvainen Börje joka vitsikkäästi totesi, "housut pois ja hoitoon", teki mieli poistua paikalta, mutta kun oli maksettu enkä halunnut näyttää vastaanoton tyttösen silmissä pelleltä, oli kohtaloon alistuttava. Hoito sinäänsä oli o.k. Böbi osas hommansa, mutta jotenkin tuli kiusaantunut olo kun välillä kätensä koski kaluani ja näytti siltä että hemmolla oli muutakin mielessä kuin karvanpoisto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


M30* kirjoitti:

Onkos kellään kokemuksia kyseisestä paikasta? Sijaitsee Hesan Kampissa. On niitä harvoja paikkoja, joissa brassin saa miehetkin ja nyt ois tarkoitus mennä sokeroitavaksi...Toivottavasti osaavat hommansa! :-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu