kokoomuksen vaalikamppanjan maksoivat???

kokoomuksen ja kataisen vaali kusetuksen tulevat maksamaan suomalaiset veronmaksajat!! kyllä vituttaa!!! katainen mene liiterin taa ja ammu......ittes!! p.s köyhät kyykkyyn!!!
3174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vituttaa katainenki,
Jaana saiss istuu haisevalla läskisellä perseellään kataisen naaman päälle,
se ois sille nulkille oikein!!

Äänestä

niin kuin muutkin vasurit tekee.

Äänestä

...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vitu...taa kirjoitti:

kokoomuksen ja kataisen vaali kusetuksen tulevat maksamaan suomalaiset veronmaksajat!! kyllä vituttaa!!! katainen mene liiterin taa ja ammu......ittes!! p.s köyhät kyykkyyn!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu