Vaihtoehto valmistajan kiinteälle

Eikä hintakaan ois hirmeen paha:
http://caraudiosecurity.com/shop/product/products_id/5810.html

Menee asennuskitillä esim. VW Golf V: http://www.autotoys.com/x/product.php?productid=8411

Kaupanpäälle saa sitten radion, DVD:n, USB liitännän , mahdollisuuden peruutuskameraan, digi-tv virittimeen yms....
2290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vielä täällä Euroopan puolella, tuokin tekee euroissa 1500. On niitä muitakin, esim. Pioneerilla. Katselin kerran Amerikan puolen verkkokauppoja, hinnat olivat murto-osa täkäläisistä. Todennäköisesti hinnat tulevat pian täälläkin alas, joten ne ovat sitten todellinen vaihtoehto irrotettaville navigaattoreillekin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naville kirjoitti:

Eikä hintakaan ois hirmeen paha:
http://caraudiosecurity.com/shop/product/products_id/5810.html

Menee asennuskitillä esim. VW Golf V: http://www.autotoys.com/x/product.php?productid=8411

Kaupanpäälle saa sitten radion, DVD:n, USB liitännän , mahdollisuuden peruutuskameraan, digi-tv virittimeen yms....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu