joitain ihmisiä kiihottaa?? Minua se ainakin puistattaa.
Mikä kidutuksessa...
Normaali
82077
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Niin...no mikä sitten joissain ihmisissä kiehtoo homeiset juustot jos tuorettakin on tarjolla tai väkevät mausteet koska se polttaa suuta.
Eikö kaikki keho aisteihin liittyvät kiihota. Jotkut kiihottuvat kivusta, toiset hyväilystä, jotkut visuaalisista asioista jotka tuottavat seksuaalista mielihyvää. Miksei sitten kiduttamisesta? Veikkaan kyllä että tarkoitat ruoskimista jne jne. Se ei ole kiduttamista vaan aistien ärsyttämistä. Tarkoitus ei ole aiheuttaa tuskaa tai vitutusta, vaan tuntemuksia. Joku voi sietää paljonkin ja toiset taas haluavat vain sitä tunteakseen häpeää josta ammentavat fiiliksiään.
ei sen kummemmasta ole kyse.
Eli ei kovin erikoinen asia että pitäisi puistatuttaa.
Moi kaikki kumirunkkarit,saapashomot,paskan syöjät,kiduttajat sun muut hullut. Tässä teille ehdotus,eli perustakaa kolhoosi. Mieluimmin jonnekin karjalan korpeen,siellä saisitte rauhassa vaikka tappaa toisenne.
tällä palstalla roikut, jos sua noin paljon ahdistaa? Mee vetämään ittes jojoon, vaikka sinne karjalaan!
Kaikkien kumirunkkarien,saapashomojen,paskan syöjien,kiduttajien sun muiden hullujen puolesta uskaltaisin väittää, että ilman kolhoosin perustamistakin saamme toteuttaa rauhassa "paheitamme", mitä nyt silloin tällöin aina joku hihhulifanaatikko, fastistisika, lähiökuppilan eltaantunut minä-tiedän-kaikki läskimaha femakko tai punaniska-juntti-ikinään-naista-saanut-peräkammarinpoika ottaa herneitä nenäänsä ja alkaa päästelemään pahaa oloaan muita haukkumalla.
Kannattaisi vaan keskittyä piirtelemään akuankkoja äänestyslippuihin eikä sekaantua asioihin, joiden ymmärtäminen vaatii molempien aiviopuoliskojen toimintaa.
Että kivat sulle. Niin metsä vastaa kun sinne huutaa (PS! Lue sanakirjasta mitä tarkoittaa yo. teksissä olevat vieraan näköiset sivistyssanat, jos meni ohi..)
Vaikea sanoa, ehkä se on niin hirveetä, että se kiihottaa. Itselläni ainakin alkaa seisomaan, kun luen jotain kidutusdokumenttia, tulee fiilis jota ei osaa selittää. Samaistun lukiessani usein uhriin, mietin mitä kestäisin itse, tai jos joutuisin katselemaan naisystäväni kidutusta. No, se olisi ainakin tosi hirveetä.
Vaikka en halua oikeesti tehdä mitään sellaista, niin fantasioina kidutusjutut kiihottavat tosi paljon. Itsekin kuvittelen mitä julmimpia kidutuskeinoja ja jopa kirjoitan niistä itselleni pieniä "novelleja", joissa toimin kiduttajana tai myös uhrina. Niitä lukiessani samaistuu ja kiihottuu hyvin.
Minusta 'kidutus' on ihanaa, olen 18 vuotias nainen ja rakastan esim kun minut laitetaan rautoihin tiukalle että ranteisiin sattuu, se vaan jotenkin sytyttää että toinen alistaa. Ruoskaleikit ei oo mun juttu mutta muunlainen, kuten pureminen, raapiminen yms on ihanaa.
jos sinua häpeämättömästi tarkastellaan kaikkialta, tunnustellaan tissejä, mutta ennen kaikkea levitetään reidet, nostetaan vaikkapa polvet koukkuun tiukasti ja reidet levälleen nii, että pillu on erittäin hyvin esillä. Ja sitten tunnustellaan ja tarkastellaan pillua, levitetään häpyhuulia, tarkastellaan klitorista, vedetään nahka pois klitoriksen päältä. Kostuisiko pillusi, tuntuisiko tuollainen kiduttaminen joltakin ja miltä. Entä jos sitten sinua siinä lopuksi naitaisiin sinne täysin kotuneeseen pilluusi.