Nämä SDP

semmoset jaakonsaari.filatoff käytökseltään kuin miehet jotain rotia hirveitä ämmiä ei tommosia saa eduskuntaan äänestää miettikää ny vähän.tiedot lehtitietoa.sääliksi käy kotiväkeä jos samanmoisiin sielläkin örveltää tietää kadunväki oulusta ja hämeenlinnasta käsin.
1114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kiitoksia.
Hyvä kun sanoit että pitää miettiä. Ei olisi tullut muuten mieleen miettiä. 8-[
Täytyykin äänestää jotain nättiä blondi sosiaalitanttaa.
Menikö nyt oikein?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sosiaalitantat pää kirjoitti:

semmoset jaakonsaari.filatoff käytökseltään kuin miehet jotain rotia hirveitä ämmiä ei tommosia saa eduskuntaan äänestää miettikää ny vähän.tiedot lehtitietoa.sääliksi käy kotiväkeä jos samanmoisiin sielläkin örveltää tietää kadunväki oulusta ja hämeenlinnasta käsin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu