Joko seuraavaksi on alatalon vuoro lähteä.??
Vai vieläkö te hpk fanit luotatte alaltaloon.
Joko
5
521
Vastaukset
- Iso-sika
Lauantaina Tepsiltä turpaan, niin eiköhän se ole siinä.
- ...
Viimeiset 4peliä hpk on tehnyt niissä yhteensä 4maalia. (hpk-pelicans 3-4, saipa-hpk 3-1, hpk-tappara 0-1, jyp-hpk 4-0.) Hpk on pelannut 147minuuttia tekemättä yhtään maalia. Joten lauvantain tepsi pelissä suurin jännitys taitaa olla siinä saako hpk aikaiseksi maalin.
- Tuli...
Joo tulihan se maali sieltä hyvä hpk.!!! Tosin tuomarin avustuksella piti antaa ensin pari rankkaria. Ei siinä kerinnyt kuin vaivaiset 170minuuttia ilman maalia. Taitaa saipa ja tepsi mennä karkuun vieden säälipleijari mahdollisuudet.
- jösses sentään
Tuli... kirjoitti:
Joo tulihan se maali sieltä hyvä hpk.!!! Tosin tuomarin avustuksella piti antaa ensin pari rankkaria. Ei siinä kerinnyt kuin vaivaiset 170minuuttia ilman maalia. Taitaa saipa ja tepsi mennä karkuun vieden säälipleijari mahdollisuudet.
- ullipå
Ei tuolla materiaalilla paperilla taakse jää kuin vain kalpa ja saipa ja nekin niukasti.
Pallokerhosta ainoat hyvät ukot on uusikartano,chiodo,lassila,tuominen. Mäenpää on keskinkertainen ukko ilman jalosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291310
- 1181137
Luulet olevasi pidetty
Luulet olevasi pidetty ihminen ja tärkeä monille. Oikeasti et ole! Kukaan EI oikeasti sinua jeesaa, kun tarvitset olkap97944- 113857
Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä
Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa279840- 48725
Kalateltta
Ollaan tulossa Kuhmoon Kamarimusiikkiin jos majoitus viela jarjestyisi kuitenkin. Milloin kalateltta aukeaa naillanakymi19721- 52709
- 28647
- 49609