SM-Hyvinkää 8-9.12.2007

Pitää ihmetellä vähäistä osallistumista sentään SM-kilpailuun / Hyvinkäälle. Tulee mieleen kannattaako kalliita kilpailuja enää edes järjestää. Voin kuvitella millainen työ on seuroilla muutaman kilpailijan tähden???
102106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

eli porukkaa tulee

Äänestä

muuta kuin täällä palstalla keskusteluissa, junnujen kisoissakin oli huono osanotto, HERÄTYS

Äänestä
  • kreko. mut kumpikin , niin kreko kun vapaakin on iha jees!

    Äänestä

  • enemmän ku kirjoitti:

    kreko. mut kumpikin , niin kreko kun vapaakin on iha jees!

    Aivan vapaa kiinnostaa täällä palstalla muttei kisoissa.

    Äänestä

Miksi pitää tunkea jotkut turhat lehmäpainit samaan aikaan kun on isot kisat?On siinäkin jollakin ollu ideaa.Olis voinu ottaa jonkun toisen viikonlopun niille lehmäpaineille tai niitä ei olisi tarvinnu ollenkaan.

Äänestä
  • siksi

    Äänestä

  • miesten ja naisten kisoihin? ne on ikäkausipainit, eli on kuiteskin ihan eri kohderyhmästä kyse.

    Äänestä

  • vaikuttaa kirjoitti:

    miesten ja naisten kisoihin? ne on ikäkausipainit, eli on kuiteskin ihan eri kohderyhmästä kyse.

    ???

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


hdp kirjoitti:

Pitää ihmetellä vähäistä osallistumista sentään SM-kilpailuun / Hyvinkäälle. Tulee mieleen kannattaako kalliita kilpailuja enää edes järjestää. Voin kuvitella millainen työ on seuroilla muutaman kilpailijan tähden???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu