tuurilla pelaa!!! HOMOT
paska
4
484
Vastaukset
- suusi.
Siivoa suusi ja käy ajoissa nukkumaan
- sfsdff
siivoa ite saatanan äpärä huora ime kullia helvetin hintti
- Jokeri890
sfsdff kirjoitti:
siivoa ite saatanan äpärä huora ime kullia helvetin hintti
Ääriliike on täysi vitsi ja kuten myös lahtelaiset kannattajat. Istuivat turpa kiinni eilen koko illan ja seisomakatsomo pitä tunnelmaa yllä.
Muutenkin pelicans oli täysin aseeton hulluja porilaisia vastaan. - So what?
Jokeri890 kirjoitti:
Ääriliike on täysi vitsi ja kuten myös lahtelaiset kannattajat. Istuivat turpa kiinni eilen koko illan ja seisomakatsomo pitä tunnelmaa yllä.
Muutenkin pelicans oli täysin aseeton hulluja porilaisia vastaan.Voisit ampua itsesi, ei täällä Suomessa enää juntteja tarvita....kiss my ass BOY!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843212
- 751291
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1761218Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401030Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103961Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310932- 43839
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78835Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124825- 95817