Taas yksi ihana vuokralaisen

Vuokralurkki stailannut asuntonsa viimeisen päälle...

www.etuovi.com/kohde/906970
6523
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

stailauksen.

Äänestä

ei oo totta . ahahhaha
aghahahhaha

LIDL!

Äänestä

530 euroa/kk ja vieläpä Turussa?! Pienellä lisällä saisi lainan, jolla ostaisi ptkän rivitalosta ja asumismukavuus kasvaisi potenssiin n. Ei helkkari, en tiennyt, että vuokralla asuminen on noin kallista.

Äänestä
  • Tossa kun tuhnuttelee kymmenisen vuotta ja odottaa sitä suurta rommausta niin ei ihme että alkaa Lidlin pusseja kertyä... Mutta toisaalta tekee kyllä luultavasti älyttömän tilin rommauksen aattona :)

    Äänestä

loistoautot joita parveilee tuhnukommuunin pihamaalla?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


koti... kirjoitti:

Vuokralurkki stailannut asuntonsa viimeisen päälle...

www.etuovi.com/kohde/906970

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu