Koska niitä alkaa löytyä suomalaisista? Varmaan joka afrikkalais heimon naisestakin löytyy alaston feikkejä mutta ei suomalaisista. Vai eikö niitä uskalleta julkaista/osata? Raija pelllistäkin oli kuulemma liikkeellä kuvia johonkin aikaan mutta ei niitä mistään löytänyt kuitenkaan.
feikki kuvia perkeles
tumputtaja
21357
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ei kukaan uskalla levittää. Tai sitten kukaan ei osaa tehdä.
Hemmetti, kaikki nörtit repisivät pelihousunsa jos näkisivät esim. Heidi Suomen ja Viivi Avellanin yläosattomissa...
Feikkejä Janinasta, Karitasta, Nailoneista, Lolasta, ym. ja hyviä on vaikka itse sanonkin.
Feikkien tekeminen on helppoa kun hallitsee kuvankäsittelyä. Julkimot kun tykkää esitellä itseään bikineissä ym. vähissä vaatteissa, jotka eivät jätä muodoille juuri arvailun varaa. Etsitään vaan passelit nännit, vaihdetaan bikinit ihoksi ja voilaa!
Miksi en sitten niitä levittele netissä?
Suomi on niin pieni maa, että täällä joutuu välittömästi käräjille kun nämä meidän "julkimot" on niin herkkänapaisia.
Ja miksi minun niitä edes pitäisi alkaa kaikelle kansalle jakelemaan? Rustailen niitä omaksi ilokseni, enkä ketään kiusatakseni tai loukatakseni, esim. tossa seinällä roikkuu Janina ilman rihman kierätämää A3-koossa. Eipä löydy monelta jätkältä tommosta julistetta :)