korin natina/A6

Mistähän mahtaa johtua korin natina Audissa A6. Iskarit vaihdettu, jouset OK. Kertokaa viisaat!
3457
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

siinä se?

Äänestä

se luultavasti natisee. Väliaikaisesti voit sen suojakumin puhkaista ja suihkuttaa esim. synteettistä vaseliinia jos et haluu/kerkee vaihtaa sitä.

En ole vielä Audia tavannut jossa itse kori natisisi, vaikka todella monella olen ajanut ja yli 20 vuotta vanhoilla ja yli 600 tkm ajetuilla.

Äänestä
  • Niinpä itsekin vähän epäilin, mutta nyt mennään tarkistuttamaan! Isäntä on kyllä veltto, mutta että Audin korikin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tex Willer kirjoitti:

Mistähän mahtaa johtua korin natina Audissa A6. Iskarit vaihdettu, jouset OK. Kertokaa viisaat!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu