Vauvan hikka!

hei!

Onko muita joilla vauva hikkailee kohdussa? Mulla on menossa nyt viikko 33, ja tuntuu että vauvelilla on aika usein tuo hikka.
4448
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Juu kovasti hikkailee mullakin, vähintään 2 kertaa päivässä, usein paljon useemmin. Ja välillä tosi kovasti ja pitkään!

Äänestä
  • ...menossa. Ja hikka alkoi joskus rv24. Ja tasasesti lisääntynyt ja voimistunut koko ajan.

    Äänestä

  • Jii kirjoitti:

    ...menossa. Ja hikka alkoi joskus rv24. Ja tasasesti lisääntynyt ja voimistunut koko ajan.

    Täällä myös. Jo muutaman viikon vauva on hikotellut kolmekin kertaa päivässä.

    Äänestä

ja täälläkin hikkaillaan :) Melko hassua ja niin suloista :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miisa_99 kirjoitti:

hei!

Onko muita joilla vauva hikkailee kohdussa? Mulla on menossa nyt viikko 33, ja tuntuu että vauvelilla on aika usein tuo hikka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu