On kaunista kun on vallan tällaista märkää. No märkä vaippa ensin muovihousuissa ja sitten reilusti vaatetta ja päällimäisenä oikeet olkainkurahousut semmoset kun kakarana oli.
Hei tää on ihan mukavaa ja kukaan ei saa tietää.
Soittakaa 50v "kurahousupojalle" 050 5436714
Hei tää on ihan mukavaa ja kukaan ei saa tietää.
Soittakaa 50v "kurahousupojalle" 050 5436714
Vastaukset 5
Vanhimmat
Bongasin Helsingissä eilen iltapäivällä kaksi KURAHOUSUÄIJIEN ARMEIJAN aktiivia, olitko sinä heistä toinen?
Kylläh sie voit tuon telehvooninumeronkii mukkaan tonkii, ko mistä hää on. Mut minnuupa sie et ookkaan ponkannu, jos sie kerran siellä isolla kirkolla vaan liikuskelet. Tule sie tänne syvemmälle suomeen niin voit sie itteekkin pistää vaikka keltaaset sontaaset kurahaalarit piälles ja määt kaljalle niissä. Voiphan tuossa niinki käyä, ett jos liikaa haisot niin ulosha sie lennät, mut jos ulkona on lätäköit niin siitähä sie vaan ilostut eiks nii?
Täytyypä tarkkailla jos tulee oltua kehä kolmosen ulkopuolella silloin kun sataa...
Kesällä näkyi T-paita ihmisten armeija useaan otteeseen, oli miehiä ja naisia, joillakin miehillä oli viiksetkin, nyt on näkynyt toppatakkisten armeijoita vähän joka paikassa. Eikö ole käsittämätöntä?
Harmi kun kuuleman mukaan monet tytöt on täysin lakanneet käyttämästä sadevaatteita, kun tällaiset bongarit kaupungilla tuijottelevat ja huomauttelevat.