Hei Led Zeppelin-asiantuntijat. Osaisikohan joku auttaa, kun tarvisin meidän pikkumiehelle jouluksi Led Zeppelin-vauvan bodyn kokoa 12-18kk? Ajattelin yllättää isukin yhtenäisillä LZ-asuilla. Nettikaupoista on löytynyt vain pienempiä kokoja. Jos jollain on jotain vinkkiä, niin kertokaa, pliis.
Led Zeppelin-vauvan body
epätoivoinen mutsi
1
905
Vastaukset
- minäpätässä
Citymarketin lehtimainoksissa oli noita Led zepin bodyjä tällä viikolla, joten kyseleppä sieltä! en kyllä valitettavasti tiedä mitä kokoja siellä on, mutta kannattaa käydä kattomassa :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614448KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1533303Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?572602Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492564- 1122335
- 241903
- 241691
- 301636
- 1691550
- 361275