Poltetut Pc-Pelit

Toimiiks Xp:llä poltetut pc-pelit
5571
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

toimii kyllä miksi muka ei toimis?

Äänestä

XP:llä toimii ne poltetut pelit mitkä toimivat muissakin windowseissa..

Äänestä
  • XP:ssä ei kaikki pelit toimi, mitkä esim. toimii win98:ssa.

    Äänestä

  • Hanski kirjoitti:

    XP:ssä ei kaikki pelit toimi, mitkä esim. toimii win98:ssa.

    Mutta useimpiin peleihin on XP päivityksiä.. Ja kysyjä varmaankin tarkoitti että toimivatko juuri poltetut pelit XP:ssä, eli ei kysynyt yleisesti peleistä..

    Äänestä

  • Toni kirjoitti:

    Mutta useimpiin peleihin on XP päivityksiä.. Ja kysyjä varmaankin tarkoitti että toimivatko juuri poltetut pelit XP:ssä, eli ei kysynyt yleisesti peleistä..

    Toimiiks Xp:llä poltetut pc-pelit?

    Kysymyksen voi todellakin ymmärtää kahdella tavalla! Toimiiko XP:n poltto-ohjelmalla poltetut PC-pelit tai toimiiko poltetut PC-pelit XP:ssä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Boy kirjoitti:

Toimiiks Xp:llä poltetut pc-pelit

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu