tarkkana mistä ostatte auton varaosat

tiedätte kyl mitä liikettä tarkoitan kyllä tulee ikävä Osasien kavereita sielä oli asiantuntemusta eikä myyty mitään rääsääääääääääääääääääääääääää!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3536
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

olkaa todellakin tarkkana osaa ees perkele autoon oikeita pakoputkia myydä

Äänestä

Noniin täällä taas näitä saatanan yhteen kirjoittajia ei väli merkkejä ja karmeita yhdys sanavirheitä opetelkaa jotain perus asioita ennen tänne kirjottelua sotkette koko palstan vika on usein puupään ostajan jos saa väärän osan varsinkin teidän tapauksessa olen lähes varma että siitä on kyse PISTE

Äänestä

Kiitos paljon.. Meidät kaikki kyllä työllistettiin heti uudestaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


soliferi kirjoitti:

tiedätte kyl mitä liikettä tarkoitan kyllä tulee ikävä Osasien kavereita sielä oli asiantuntemusta eikä myyty mitään rääsääääääääääääääääääääääääää!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu