Tappioputki jatkuu ja sarjasijoitus heikkenee, no, sitähän mä ennakoin jo ajat sitten enkä vasta nyt kun kaikki muutkin näkee Pelsujen surkeuden!
Se lisää vaan tuskaa kun lähes kaikki ovat kehuneet vaikka joukkue ei ole voittanut mitään ja nyt alkaa se valuminen! Se valuminen on tosiasia ja tuskallinen!!!
valuu, valuu, valuu
Pohjan poika
2
248
Vastaukset
- oululaisia
noin nyppii, se vai kun kompuroi jyppiin
- joonas.
Housuisas valuu !
luuletko todellakin että kovin moni uskoi Pelicansin voittavan runkosarjan ?
typeriä juttuja, joukkue on voittanut monta matsia ja paljon enemmän uskottavuutta, ja paljon uusia faneja.
ennakoit ja ennakoit !! taidat olla oikea oraakkeli !! ja lätkä guru kun arvasit että ei ne runkosarjaa voita !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.3932020Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek121849Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2421367Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.77999Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel52961Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia402928Rakennetaanko yhdessä?
Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä33765- 56759
Hyvää yötä mies
Nuku hyvin. Viikonloppuna on tulossa hellettä, se on mukavaa. Juhannuskin kohta. Mun tekis mieli huolehtia susta. Semmo70714- 63713