niin mikä olis eka merkki että täytyis
tehdä asialle jotain.
nyt huomasin että olen muuttunut kärtysämmäksi
lapset huomauttaa huutamisesta ja pinna
on kireämmällä
heti kun laitettiin keppra niin kroppa on
sekaisin ns.itken ja nauran yhtäaikaa
lääkärin mielestä verikokeilla kaikki on
ratkaistu nyt katsotaan naishormoonit kun
on menkat sekaisin ym....
joskus nukun päivät pitkät herään just että
kerkiän tehdä ruoan kun pojat tulee koulusta
tehdä asialle jotain.
nyt huomasin että olen muuttunut kärtysämmäksi
lapset huomauttaa huutamisesta ja pinna
on kireämmällä
heti kun laitettiin keppra niin kroppa on
sekaisin ns.itken ja nauran yhtäaikaa
lääkärin mielestä verikokeilla kaikki on
ratkaistu nyt katsotaan naishormoonit kun
on menkat sekaisin ym....
joskus nukun päivät pitkät herään just että
kerkiän tehdä ruoan kun pojat tulee koulusta
Vastaukset 3
Vanhimmat
Epilääkkeet vaikuttavat hormonitoimintaan eli munasarjoihin. Jotkut lääkkeet aiheuttavat jopa lapsettomuutta, juuri siksi, että se esim, kuten minulla aiheutti kasvaimen munasarjassa, joka oli kylläkin hyvänlaatuinen kysta ja sen jälkeen vuoden päästä toinenkin munasarja oli kuivettunut pois. Tämä on gynekolokin mukaan aivan tavallista, että näin saattaa käydä. Kokemuksen syvällä rintaäänellä, estrogeneja popsiva stesolidikko : )
mulla, kun annosta nostettiin ja
aloin saaman kunnon raivareita.
Keppra puhkasi vielä paniikkihäiriön
josta kärsin vieläkin vaikka lääkettä
en ole syönyt n.3v:n.
Ei se myöskään pitänyt kohtauksia poissa.
rupee juopoksi niinku mäki.