Tarja kovin kauaa listan kärjessä. Vasta toinen viikko listalla ja tippunut neljänneksi. Sinkku on tippunut listalta kokonaan. Nightwish sen sijaan pysyttelee vieläkin listan kärkituntumassa.
Eipä
2
415
Vastaukset
- vanha pieru
Katselin että hinta politiikallakin voi olla osuutta!DPP:tä myydään 16.90 hintaan ja Tarjaa jotain 21.90 ja erikois painos 24,90!
"Aloittelevan"taiteilijan hyppy tuntemattomaan on kivinen tie kuljettavaksi ja onhan niitä floppeja tullut"maailman"mega tähdillekin!
Pääasia että kulut peittyy ja Tarja löytää tyylinsä ja saa leipänsä.
Leipäähän se Tarjakin syö. - Haist huilu sinä ikävä...
...yksilö!
Mutta minullapa aikuisella miehenköriläällä on ihan oikea ongelma!
Ongelmani on päättää kumpi ompi parempi?, OASIS vaiko THEREIGN, mutta nuo molemmat ovat parempia kuin "kuolema tekee taiteilijan" mikä oli tuon ajan Naikkarien ehdoton ykkösbiisi!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot193345Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe92744- 282374
- 421707
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola91384- 411301
- 81275
- 521223
- 371133
Missikohu edustaa nykyajan monimuotoisuutta
Puolesta vai vastaan, saako esittää pilkkaavasti jonkun toisen ihmisen syntyperäisiä ominaisuuksia? Kadulla vastaan tule2581080