Olin kuntosalilla pukkarissa menossa suihkuun ja siellä oli kaksi muutakin tyttöä joilla toisella oli täysin ajeltu ja toisella vain pieni karvaviiva alapäässä,joten hiukka tunsin itseni noloksi ,kun minulla oli aivan ajelematon tuuhea kihara..olen 20v itse ja nuo tyttelit samaa ikää.
Kotona kysyin poikaystävältäni,eikö häntä häiritse karvoitukseni esim. nuollessa,mutten kyllä oikeen saanut vastausta. En tiedä eikö häiritse vaiko kehdannut sanoa?
Kotona kysyin poikaystävältäni,eikö häntä häiritse karvoitukseni esim. nuollessa,mutten kyllä oikeen saanut vastausta. En tiedä eikö häiritse vaiko kehdannut sanoa?
Vastaukset 8
Vanhimmat
Jos tilanne nolostutti todella, kannattaa sinunkin ajella tai trimmata sellaiseksi ettei tarvitse turhia nolostua.
...ei kannata nolostua. Anna karvapehkosi rehottaa vaan, se paaaaljon kiihottavampaa ja seksikkäämpää kuin nykyinen muotimalli a´la "kynitty kana". Ole ylpeä rehevästä herkkupesästäsi!
on se karvapehko kyllä kaukana herkusta.
tietysti jos ei suuseksiä harrasta eikä halua näyttää siistiltä,niin sitten.....ehkä
Olet varmaan muissakin asioissa muodikas niin miksi ei tässä. Tällä hetkellä kuuluu naisten muotiin ajella pimppinsä posliiniksi tai jättää enintään tupsu tai viiva. Etenkin nuoret naiset ja kuulema teinitytötkin tekevät niin. Hiukan vaivaa siitä on, jos sänki ärsyttää. Ajelen pilluni paljaaksi pari kertaa viikossa, mutta kyllä se vielä näyttää hyvältä parin viikon jälkeenkin.
talviturkki pitää olla, mitä enemmän pursuu alkkareiden yli sen parempi.
esim. kesällä rannalla ihana näky jos rehottaa yli uikkareista..
Onneksi en ole muodin orja. Olisi veemäistä ruveta kynimään alapäätään kun se on tällä haavaa kuuminta hottia. En tule kanssanne muottiin, siellä kun näyttää olevan ahdasta muutenkin. Antaa tuulen tuivertaa.
Terveisin omantiensäkulija
Kyllä täytyy olla huono itsetunto, jos täytyy kaikki tehdä
jonkun muodin mukaan :) Säälittäviä laumaeläimiä.
Sitä paitsi siinä karvakasan ja posliinin välissä on sellainen
siistitty versio, joka on paaaaaljon seksikkäämmän näköinen kuin
poslari.
Joku tupsu on typeyyden huippu, ihan typerän näköinen. Vähän
sellainen leveämpi, lyhyeksi siistitty "kiitorata" on tämän miehen makuun.
häiritsevyys siitä kuinka paljon sitä karvoitusta on. Oma tyttöystäväni ei yleensä ajele pimppikarvojaan, eivätkä ne silti ole tiellä suuseksissä saatika sitten törkyisiä, kunhan muistaa alapesun :) Toki mukavaa vaihteluahan se posliini aina silloin tällöin on. Puhutte vaan poikaystäväsi kanssa asiasta niin että ei jää kummallekaan epäselväksi omat näkemykset.