Tämän tyyli-ihmisen mielestä 1/1000 suomalausesta naisesta on tyylikäs ja virolaisista 1/1000 on tyylitön. Suomalaiset naiset on kuulemma paljon rumempiakin.Eipähän näytetty aikanaan koosteessa.
Kadi on haukkunut suomalaisia aikaisemminkin
aikuinen 24/7 seuraaja
17478
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
....myönnän Kadin olevan 100%:n oikeassa!!!
Hyi helv..... mikä virolaishoora. Kyllä on aikamoinen sika. Painukon se akka niin pitkälle kuin pippuri kasvaa. Kunpa sen akan turpavärkkiä ei tämän jälkeen enää ikinä näkyisi suomen televisiossa. Yök.
tuulipukukansaa.
oo tollasia rupia leuassa,jos sitä tarkoitit.Pitäs varmaan hankkia sellasia finukoita ,ni oisin yhtä kaunis ku K.
on todella suomalaisten miesten/naisten irvikuva. ei käytöstapoja ollenkaan. lopeta hyvänsään aikaan. olet huonokäytöksinen suomalainen, paranna tapasi ja ajattele ihmisistä positiivisesti, niin itselläsikin on parempi olla. hyvää päivää sinulle.
Ensinnäkään tyylikkyys ei tarkoita kauneutta!!!!
Tyylittömyys ei tarkoita rumuutta!!!!
Hohhoijjaa....
tuleppa jo sieltä 60-luvulta 2000-luvulle.Meijän vanhat tuulipuvut on lähetetty Suomen eteläpuolelle ....tarpeettomina jo 20 vuotta sitten.
aikanaan, mutta käytöksen eteen saa tehdä töitä, että paranee. Tsemppiä sinulle.
se on, miksi siitä suuttua. Mielestäni huorittelu näyttä aika huono itsetuntoa ja finnejä nyt ikävä kyllä tule nuorilla ja myöskin vanhemilla naisilla ja miehilla. Tule aina olemaan:) Emme voi itse siihen vaikutta. Mullakin on ja olen 30 . Ei se musta tee huonompa ihmistä, eikä Kadista:) Ihminen itse on se, kuka viestittele oma käytöksellä ja asenella, kuka se oikeasti on ja pitetäänkö siitä, tai ei. Usko pois:)
Kehui suomen maailman turvallisimmaksi paikaksi asua !!
Hyvä Kadi !
ruokaa nälkäisille.
niin ,että noi sun valheet on todella surkeita yrityksiä.lol
avaajasta,sairas se on !
huonosta kokemuksesta, mutta eiköhän se aika paranna haavoja.
Kyllä Eestin tytöt on hyvännäköisiä,ei voi mitään,näin on.
virolaiset naiset ovat paljon suomalaisia naisia tyylikkäämpiä. Ei tarvitse kuin kerran käydä Virossa kun sen jo huomaa.
Eikä mieliskelijöitä:) Vahvoja ja tiedä mitä halua. Kadista näkee sen. Tuli ja voitti!:)