Irc-galleriassa on ennakkokuuntelussa Ismon ja Tehon Päästänkö irti ! -Hienon täyteläinen kipale, ja muutakin mukavaa tarjousta sieltä osoitteesta löytyy. Upeaa ennakkoa uudesta levystä! Ismon omilta kotisivuilta pääsee irc-osoitteeseen eli ensiksi www.ismoalanko.com:iin.
Saa kuunnella uuden singlen!
lokaajakuita
3
335
Vastaukset
- Tumpelo
Sieltähän se biisi löytyi... JIPPII!
- rumat sävelet
valintoja, valintoja, joka päivä valintoja, taivas vaiko katuoja.. mahtavaa.
Menee kyllä Ismon parhaimpien biisien joukkoon... (tosin samaa voisin sanoa 95% Ismon koko tuotannosta)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1131458
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881307Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1361067- 68974
- 39917
- 69874
- 97867
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.54852- 75846
Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39784