Tarjan levystä..

aiii waaaaaaaaallkkkkkk alo...

Aivan loistavaa matskua, mutta miksi ihmeessä sinkuksi on valittu i walk alone. Levyn ylivoimaisesti paskin biisi joka saa Tarjan kauniin äänen kuulostamaan aivan hirveältä. Mitä levy-yhtiö on oikein ajatellut?

1

316

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • päätökset

      tee manageri the mr. cebuli. toivottavsti arvon manageri-herra saa seuraavan albumin taustavoimaksi jonkun tahon joka ymmärtää enemmän taiderokin päälle ja ruuvaa tummat analogiset saundit näiden muovinailon lelusaundien sijaan. siis tarjan äänellähän saadaan hyvää musaa kun taustat on paremmat kuten erään bändin 5kpl albumia todistaa.

      siis oikeasti olisi hyvä jos mr cebuli keskittyisi enemmän vaan muun kun musabisneksen tekoon ja jättäisi musiikin ja tarjan uran niiden huoleksi jotka siitä jotakin ymmärtävät. toki hän voisi hoitaa ne aviolliset velvollisuudet kunnialla jotta theDiva voisi tyytyväisenä keskittyä uransa kehittämiseen.


      toivon todella että tarja tekee läpimurtoalbumin ensikerralla eikä mitään poison covereita ole mukana vaan taiteellisti korkeatasoista pop/rok musaa jota tämä uusin ei _mielestäni_ ole sillä tasolla mitä odotin ja mihin olisi potentiaalia tarjan äänellä ollut.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      117
      1597
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1458
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      35
      839
    4. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      809
    5. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      746
    6. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      34
      708
    7. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      698
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      690
    9. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      42
      669
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      653
    Aihe