KYLLÄ ON TÄMÄ KAURIHIN ELÄMÄ VAIKIAA!ei juur mikään merkki tunnu sopivan mutta vielä on kokematta skorpioni miehen lempi ja elämä tämän piikkiherran kanssa.KERTOKAA kokemuksia skorppareista,että kannattaako edes ajatella niitä kumppaneiksi???onko ne julmia ja salailevia vai jotain ihan muuta..?
kauris ja skorpioni
4
1172
Vastaukset
- että....
mee töihin
- nietus87
Eräässä horoskooppikirjassa luki lähes sana sanalta näin: Jos skorpionimies ja kaurisnainen sattuvat jostakin syystä menemään naimisiin he eivät pääse toisistaan irti ikinä"
Näin tuntuu käyneen itsellenikin. Skorpionimiehen kanssa yli neljä vuotta seurustelin ja vaikka olemme eronneet, silti pidämme tod tiiviisti yhteyttä ja vaikka meistä kumpikin tietää ettei suhteemme kanna silti elättelemme toivoa paremmasta yhteisestä elämästä...- KaurisN.
Skorppari ja kauris parasta mitä on! vaikka välillä on pikku riitojakin mutta aina asiat selvitetään..ei vaan voi olla erossa toisesta.
Ja seksi on ihanaa. - 1501
KaurisN. kirjoitti:
Skorppari ja kauris parasta mitä on! vaikka välillä on pikku riitojakin mutta aina asiat selvitetään..ei vaan voi olla erossa toisesta.
Ja seksi on ihanaa.Kauris ja skopu on mahtava yhdistelmä. Mun skorpioninainen on ainoa nainen joka on saanut mut täysin unohtamaan kaikki muut mimmit. Muiden naisten kanssa tuli aina vilkuiltua vieraisiin pöytiin mutta enää ei tarvitse!
Ja tosiaan välillä on pientä kärhämää kun molemmat kuitenkin ovat varsin voimakastahtoisia ja itsepäisiä. Mutta kaikesta on selvitty huumorilla, välittämisellä ja intohimolla! En enää kaipaa mitään muuta. Tämä skopu on elämäni nainen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell3287121Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss714328- 2083165
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa242957- 741952
- 1491800
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2121746Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1661577Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1201548- 891438