Suomen UPEIN blondi tässä!!
mies fani
91647
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Niin, jotkut kaipaa naisellisuutta ja viehkeyttä. Jotkut pitää tuollaisesta prostutioitu tyylistä joka on popvideoista kopioitu.
Älähän neiti viitsi kuviasi tänne postata. Te olette täysin lahjattomia, olemme nähneet ns. esityksiänne!
Tulee synti mieleen ja pahast.( ei sopis vaimoihmiseksi) mut panopuuna menis ku häkä.
Dolls, nuket, ymmärrän mistä ajatus nimeen. Mutta nuket ovat huolissaan miten tuo tanssiryhmä vaikuttaa nukkien imagoon. Varsinkin Barbie- ja Bratz nuket pelkäävät, että kaikki nuket leimautuvat lahjattomiksi bimboiksi.
että älyäisi pukeutua omaa kokoaan oleviin vaatteisiin. Eikö noitten kaaritukien ole tarkoitus olla tissin alla?. Fleda on kiiltävä ja eloisa kuin komeroon unohdettu lattiamoppi.
Aika kulahtanut kaveri, voisi myös katsoa peiliin että mitä näkyy. Ei pidä naiselta odottaa täydellisyyttä kun ei itsekkään ole !!! Nätti blondi kyllä.
älyä, niinkuin mieheltäkin.
Täydellinen patja, leikelty ja muokattu eikä sekään aina onnistu.
Pimeessä säkki päässä voisi ehkä kuvitella jotakin kauneutta. Misun asukin on surkeempaa, ku linnan juhlien julkuilla. Meikkauskin on tehty VALTTIKOLOR valikoiman tuotteilla ja leveellä sutilla, hyiii!
Johanna Dollseista on hyvin kaunis ja ennenkaikkea naisellinen nainen! Ottakaahan muutkin naiset mallia ihanasta Johannasta!