NIKO JA RIITTA TOIVOO SAULI VOITTAVAN!

ELIKKÄS : SAULI NUMEROON 17106!
3112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja mitä me heidän toiveistaan välitämme?

Äänestä

Koska pidän meidän rakkaan isänmaamme kansalaisten puolta. Aina ja ihan kaikessa. Virolaiset pitäköön oman BB:n sinne ei mekään tungeta.

Äänestä
  • Sauli ei ole käynyt armeijaa. Mielestäni se miehillä kuuluu isänmaallisuuten käydä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KUN EI ITSEVOITA! kirjoitti:

ELIKKÄS : SAULI NUMEROON 17106!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu