kertokaa omat tunnot, mikä saa sinut hymyilemään kun ajat saabilla.
mikä saa hymyilemään
ma na
101100
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
sehän on vaan kuin juna, menee ja se fiilis, täytyy kokea. kannatta kokeilla
Mitä talvisempi keli, sitä enemmän hymyilyttää. SAAB etenee vakaasti ja sisällä ei tarvitse palella. Vaikka se ei ole neliveto, on se kuitenkin yliveto ;)
Turvallisuus rentouttaa ja antaa varmuutta ajoon, sekä tuo ilon ajonoutintoon, jossa osallisena ovat myös, hyvät ajovalot pyyhinpesureilla, mukava turbo-moottori, onnistuneet ajo-ominaisuudet, ergonominen kuljettajan tila, mahtava tavaratila ja Ruotsalainen järkisyys ;)
lisäksi hymyilyttää että on joitakin niin katkeria avensis kuskeja että niiden täytyy purkaa kateutta saabisteja kohtaan ja pahaa oloaan intternetissä.
Pätevät netissä koska livenä ovat jatkuvasti naurunalaisina.
että Tojota on Suomen osamaksetuin auto ;DDDD
keijon mielestä se on paras auto koska sitä myydään eniten. Tottakai, eihän ostajat voi olla väärässä ;)
Vaan kun on silmänpesevästä jäljellä vaan kyyneleet eli painepesuri ja se moottorikin on noilla aavikkovälityksillä tehottoman tuntuinen ilman päivitystä. Muuten mukava ajeltava, melkein kuin Volvo!
Tämä se vasta hymyilyttää, kun joku vertaa saappia raktori-volvoon.
On pykälää varakkaamman väen tojota. Sen ostaa ne joiden ei ihan tarvitse ostaa osamaksukorollaa. On se niin turvallista kun kaikilla naapureillakin on volvo.
Hyvinhän nuo ruåtsalaiset sopivat samaan katokseen. On näet eri asia omistaa autoja kuin rääpiä niistä netissä:)