Venäjä tappaa OMIAAN!

Myös ulkomaankansalaisia ko...

Meillä rajan takana on saatanan valtakunta, jonka päämies tappaa omia kansalaisiaan. Oudointa on se että mitä enempi enempi häntä vastustaa, sitä suuremman tuen kuitenkin hänelle vaaleissa antaa.
Itse "hän" toki murhauttaa ympäri koko maailmaa ja on kehittänyt erilaisia menetelmiä, että sitä ei huomaisi. Joskus sen voi naamasta erottaa, jos jää kuitenkin henkiin. Menetelmiä kehitetään lisää.
Hän muuttuu koko ajan pahemmaksi!
Sodassa aina kuolee vastustajia ja terrorismia yritetään tuhota yhdessä.

7

372

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • on myös USA:ssa ...

      Ei se oo helppoo pitää yli 100milj. kansaa ruodussa.
      Mutta ei se ole peruste liittyä natoon.

      Venäläisista 75% tukee Putinia, mutta Venäläisistä vain 20% luottaa miliisiin, virkamiehiin ja armeijaan.
      Tässä on se pointti.
      Pitää venata pres.vaalin "tulokset" ja katsoa ratkeileeko takki saumoistaan.
      Siihenkin on suunnitelmat.

      Mutta se ei ole Saatana saapuu Moskovaan...

      • Anonyymi

        Saatana on saapunut Moskovaan vuonna 2000. Nyt se on todistettu.


    • tappaa

      naisia ja lapsia ympäri maailmaa.

    • Näin se valitettavasti on!

      Elämme vuotta 2007. Joukkomurhaaja asuu Venäjän Keisarin Palatsissa ja pääsee murhaaman aivan mielensä mukaan. Hänet kuuluisi vetää hirteen.
      Hän on pahin murhaaja Stalinin ja Leninin jälkeen mitä koskaan on ollut Venäjällä. Tilanne näyttää koko ajan pahenevan. Ihmiset helposti ajattelevat että ei noin pahaa ihmistä, joka sumeleimatta tappaa läheisiään satoja tuhansia voi olla. Tämä on kuitenkin täysin totta ja hän voi yrittää järjestää kuoleman kelle vain haluaa.

    • Oikeaa reagointia aloittajalta. Putinin luonteen olisi pitänyt osata lukea heti. Liian pitkään katsotaan kaikkea sormien läpi.

    • Anonyymi

      Nyt Putin on päättynyt sotia kolmen päivän sotaa ikuisesti.Tuli pieni arviointi virhe...

    • Anonyymi

      Mikä toi uutinen on, et ne väittää, et suomi tappanut venäläisiä, kun ne itse tahallaan tappaa omiaan paljon enemmän. Jos miehet ei lähde sotaan, ne tapetaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut ja Tall poppy -syndrooma

      Persut ovat uhranneet käytännössä koko elämänsä lannistaakseen tai sabotoidakseen yksilöitä, jotka erottuvat joukosta ky
      Maailman menoa
      17
      4911
    2. Oot mahtava tyyppi

      En tiedä luetko palstaa. Koitan siitä huolimatta. Oot mun mielestä tosi erityinen tyyppi. Nopeesti taisin ihastua. Jot
      Ikävä
      44
      4814
    3. Orpo: Seuraavalla hallituksella ei ole yhtään enempää rahaa

      Valtiovarainministeriön virka-arvion mukaan julkisen talouden sopeutuksen tarve on noin kymmenen miljardia euroa ensi va
      Maailman menoa
      224
      4020
    4. Suomen kieli hiipuu vähitellen Vantaalla

      nykytahdilla jo joka kolmas vantaalainen on vieraskielinen 2030-luvun alussa. Maahanmuutto, suomalaisten alhainen synty
      Maailman menoa
      56
      3723
    5. Miksi vihereät ja vasemmisto haluavat tuhota tämän maan?

      He halusivat, että kannabis tulisi lailliseksi? - eikö kylliksi nuoria tuhota jo nyt huumeilla? - kannabis tuhosi minun
      Maailman menoa
      126
      3640
    6. Sofia servasi Pikku-Villen suvereenisti

      – Ihanko tosissaan tuleva sosiaali- ja terveysministeri hyökkää oppositiopuolueen puheenjohtajaa vastaan siksi, että täm
      Maailman menoa
      73
      3154
    7. Kun puolustusvoimat on huolissaan nuorison huonosta kunnosta

      ajatellen varusmiespalvelusta(kun moni joutuu keskeyttään), niin johan tuli joku yliopiston vasemmistonainen selittään,
      Maailman menoa
      133
      2130
    8. Ikävän karkoitukseen klassikkokysymys

      Mikä biisi saa hymyn huulille ja ajatukset mukavasti siihen yhteen ja ainoaan? 🤩 Laita biisin sanat, älä linkkiä. Alo
      Ikävä
      12
      1110
    9. Elämäni rakkaus

      Sitä sinä olet minulle ollut. Siksi tämä on kai niin vaikeaa. Jos sinä luopuisit niin ehkä se tulisi luonnostaan sitten
      Ikävä
      63
      947
    10. Millainen mulle

      Sitten sopisi?
      Ikävä
      93
      832
    Aihe