Kauhistuksen möyristys, minkä hinnan tokmanne murjasi loppuunajetulle varrelle.Faijalla on ollut kolme varree uudest saakka, millään niist ei ollut 50tkm mittarissa, kun ne tosiaan levis totaalisesti, eikä kannattanut silloinkaan korjata.Pyyärryin välittömästi kun näin tuon hinnan, tais tulla paha pilkkuvirhe? Oikia hinta on kyseiselle "katiskalle" max. 500€, jos joku maksaa enemmän, niin hakeutukoot hoitoon.
TOKMANNEN "VARRE"!
Hintatietoinen
121863
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
oot tosi pahasti pyörtyessäsi lyönyt pääsi ja nähnyt jotain lapsuuden unta kun kyseinen WARRE EI ole kaupan eikä sitä ole koskaan hinnoiteltu.
Toivon että heräät unestasi.
Eiks siä josaki lukenut että tarjottu 7500EUR: mutta ei myyrä alle 8500EURON!!
Ihmetyttää miksi olet niin kiinnostunut jonkun vanhan warren arvosta !!!!! Siitä on KYLLÄ oikeesti luvattu melkoinen summa .Älä päätäsi vaivaa tämmösillä asioilla jos se ottaa niin lujille että sinun täytyy oikein tää asia tuoda keskustelu palstalle. Lieneekö sinulla mitään muuta tekemistä ???? Minä kuitenkin toivon näille palstoille ASIALLISUUTTA.
Vai Varre ei ole ollut koskaan myynnissä??
Kuitenkin se on ollut ties kuinka pitkään myyntilistoilla. Alareunassa on myös hinta, mitä muka joku olisi "tarjonnut".Myös selvästi hinta minkä "alle" moinen purkki ei lähde.MITÄ TÄMÄ ILMOITTELU ON KUIN SELVÄÄ MYYNNISSÄ PITÄMISTÄ.Muuten kannattaa ottaa pois ilmoitus,silloin mielestäni "härvelit"eivät ole myynnissä!!!
PS.ONKS SE GOLF SAMOIN VAAN "MANNEKIININA" NETISSÄ, EI SIIS OLLENKAAN MYYNNISSÄKÖ?????
Kyseessä on varsinainen KAUPUSTELIJA...he...he..
Mielestäni netti-autossa ilmoittaminen EI ole mitenkään LAITONTA siinäkään suhteessa jos ei laita kyseiselle autolle HINTAA .Toivon EDELLEENKIN ASIALLISUUTTA keskustellullesi vai oletko jotenkin saanut huonoa palvelua LIIKKESTÄMME , jos olet niin tule käymään onko asialle mitään tehtävissä .PS. tiedän KYLLÄ kuka olet.Vielä jos tämä meidän nettisivut sinua niin paljon kiinnostaa ,neuvonkin käy jonkun muun isomman autoliikkeen nettisivuilla niin uskon että löydät enemmän autoja ilman HINTAA ja pääset mielityöhösi kokopäiväiseksi HINTAKYTÄKSI.
Rehelliset ja "suoraselkäiset" ilmoitukset, kieroilut pois!Ei mitään valheellista meininkiä! Kiitos!
Ps. Seuranta jatkuu.....(miten veronalennus vaikuttaakaan)(tarkistetut hinnat jne...)!!
puheesi osoittaa kyllä huonoa asiakaspalvelua. Ei hyvänen aika "tiedän kyllä kuka olet" Noinko kankaanpäässä??
Koska tälläätte alennusmyyntiin jo pitkään ulkona paikallaanseisseet ja varmasti ruosteenkin jumittamat kärryt? Ilmoitetaanko ajan paikallislehdiessä vai tuleeko kyltti tienposkeen?
Koska tälläätte alennusmyyntiin jo pitkään ulkona paikallaanseisseet ja varmasti ruosteenkin jumittamat kärryt? Ilmoitetaanko ajan paikallislehdiessä vai tuleeko kyltti tienposkeen?
Mänty-Nipa, autojen herra, ei katsois hyvällä moista asiantuntematonta polemiikkia auto-aiheesta. Tehän munaatte Kankaanpään maineen autoalan keskuksena. Kankaanpään Autotalo ja Mänty-Nipa ovat tehneet suuren työn, että Kankaanpää saatiin tunnetuksi hyvistä ja upeista vaihto-autoistaan ! Hävetkää vähän...
Onko varre myyty? Jos ei, niin mikä olis oikee hinta? Nimittäin voisin hankkia sen museoautoksi!
Asustelen täällä piremmällä, Kullaalla, enkä käy siepäin ku harvoin.Voisin poiketa kattoon sitä varree, vai onko putiikki jo joululomalla?