Paljon onnea itsenäiselle Suomelle!

ylpeä saadessaan edustaa maatamme sen 90-vuotisjuhlassa. Presidenttinä. Olkoon Halonen myös tarpeeksi mittava saamiinsa saappaisiinsa.
3199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jos olisimme jo 70-luvulla liittyneet rauhanomaisesti Venäjään, niinkuin halonen on parhaaksi sen aina Suomelle nähnyt!

Äänestä
  • se tasa-arvon polkeminen pakkolakeineen.

    Äänestä

  • toimintaa kirjoitti:

    se tasa-arvon polkeminen pakkolakeineen.

    Mailmalla ne nauraa, kun DDR-mummo r-vikasena huonolla englantilla veistelee kommentteja jotka on suoraan Tuomiojan kommareiden käsikirjasta.

    Ei sitä voi ottaa tosissaan, Halosta nääs. Väkisin työnti ittesä EU kokouksiin, leikki Ahtisaarta , mokoma piilo porvari.

    Paljonkos Halosella on omiasuutta, ihan liikaa sanon minä, ansioihin nähden.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olkoon Halonen kirjoitti:

ylpeä saadessaan edustaa maatamme sen 90-vuotisjuhlassa. Presidenttinä. Olkoon Halonen myös tarpeeksi mittava saamiinsa saappaisiinsa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu