POHJOIS-NOKIA

onko täältä yhtään ihmistä hakeutunut terveyskeskukseen tässä parin päivän sisällä?? entä onko täältä edes ylipäätään ketään sairastunutta?
2536
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja määrittele mikä on Pohjois-Nokia? Junaradan pohjoispuoli?

Äänestä

...Pohjois-Nokialla, ja ennätin kyllä moneen kertaan juoda hanavettä ennen kuin ensimmäiset tiedot tavoittivat minut. En ole sairastunut eikä ole poikakaverinikaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huhhhuh... kirjoitti:

onko täältä yhtään ihmistä hakeutunut terveyskeskukseen tässä parin päivän sisällä?? entä onko täältä edes ylipäätään ketään sairastunutta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu