Kun hygienia ja huolellisuus unohtui taas kerran.
Tässä se taas nähtiin...!
'Turisti
9436
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
taas kerran?!
Minusta näitä kyseisenlaisia haavereita on sattunut aika harvoin, vai yleensäkö hygieniaa peräänkuulutat?
Käsienpesu on tietenkin tärkeää..:)
vaivaa otsikoida tai kertoa mistä on kyse. Itse kyllä arvuuttelen Nokian vesjohtovauriota ja siitä veden saasteisuudesta johtuvia sairastapauksia , mutta ei aina ehdi seurailee kaikkia tiedotuksia. Kiitos!
Laittaa nyt likaviemärin sulkuventiili samaan putkistoon käyttövesi putkistoon kanssa? Väärä hana auki ja paskavesi puhdasvesi putkistoon!!
ollut; mettis optikolle!
:)
joten ongelma on ymmärrettävä.
Toinen asia sitten on se että miksi hän katselee sitä? Vetäisisi vain pöntön ja haistelisi.
vain huomauttelin. Kyllä tässä välillä silmälaseja alkaa tarvita;)
tarkoitin.
Anteeksi. Unohdin miesten hitaan järjenjuoksun!
tapauksia nyt onneksi ei satu usein.On se aikamoinen homma tuolla Nokialla ollutkin.Onneksi kaikkia paikkakuntia on pyydetty tarkistamaan sen varalta,ettei tule uusia tapauksia.