Persposket pörissee

aattelin juuva yhen kalijan näen
perjantai-illan
kunniaksi...
et tällee vattuusperällä...
5211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

sen kunniaksi,kun Suomi täytti 90 v. ja sitten kolmannelle jalalle,kun palsta toimii taas.

Äänestä

tänä päivänä jo kolme olutta.

Äänestä
  • päissään ku käki?

    Äänestä

  • nii oikke kirjoitti:

    päissään ku käki?

    vielä,mutta katotaan huomenna.

    Äänestä

  • kaikille kolmelle jalalle voi alkaa juoda sormille.Niitä on sentään kymmenen.Katotaan sitten mitä tehdään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja Pallit paukkuu!! kirjoitti:

aattelin juuva yhen kalijan näen
perjantai-illan
kunniaksi...
et tällee vattuusperällä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu