S/V40 lukkomutterit ja V 40 kattotelineet

tarviiko kukaan S/V40 :sen lukkomutterisarjaa, 1 v vanha(40€) ja V 40 railseihin sopivat kattotelineet(60€), 1 talven olleet?
3241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

railsseihin??

Äänestä
  • ..niin siis V40 kattokiskoihin(rails), mulla oli ne niissä, en tiedä voiko muutoin kiinnittää ollenkaan V40 :siin.

    Äänestä

  • marko kirjoitti:

    ..niin siis V40 kattokiskoihin(rails), mulla oli ne niissä, en tiedä voiko muutoin kiinnittää ollenkaan V40 :siin.

    siis juu aivan,olisin tarvinut juuri ne railssit.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


marko kirjoitti:

tarviiko kukaan S/V40 :sen lukkomutterisarjaa, 1 v vanha(40€) ja V 40 railseihin sopivat kattotelineet(60€), 1 talven olleet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu