Onko uusissa dvd-painoksissa paremmat tekstitykset kuin alkupään dvd:issä? Nimittäin Octopussyn tekstittäjä on ilmeisesti näpytellyt tekstit rukkaset kädessä ja järki jäässä. Niin karseeta jälki on. Tiedän, vois sen kattoa ilmankin tekstitystä, mutta kun siihen on vaan jotenkin tottunut.
Bondien tekstitykset
kultakorva
1
431
Vastaukset
- Bondfani
Kirjoitin joskus pahimpia kukkasia muistiinkin, ja niitä oli paljon. Pelkkiä tekstejä lukemalla saattaa hairahtua juonenkin kulusta.
Palaan tähän tarvittaessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 203784
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit243179En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m322385- 922149
- 222000
- 271648
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui411631- 321512
Päivi Räsänen eroaa todennäköisesti kirkosta
Päivi Räsänen kertoo järkyttyneensä evankelis-luterilaisen kirkon homolinjauksesta. Räsänen sanoo todennäköisesti eroava5021473Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91424