tuplahimoituin

Komeeta katseltavaa tämä lista

http://ylex.yle.fi/radiossa/ohjelmat/himotuimmat/osallistu

Ja eikun uudelleen naputtelemaan!
12488
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

ihme kun ei ole saatu Aria tonne voicen katsojalistalle, vaikka radiossa Ari näyttää olevan listakunkku.

Äänestä
  • Arin fanit ovat vanhempia, kuin esim Annan, joten on luonnollista, että Ari menestyy kanavalla, jonka kuulijakunta on muutakin kuin teinejä (vrt. nrj).

    Äänestä

upea juttu. Täytyy nyt radiota kuunnella enemmän. Minua on alkanut tympäistä, kun samat biisit kuuluu koko ajan. Pitänyt vaihtaa ihan kanavaa, kun tulee Annaa, Irinaa, Jenni Vartiaista jatkuvasti. Olen äänestänyt melkein joka päivä.

Äänestä

listan PITÄÄKIN näyttää. ;D

Ei kun vaan kaikki ahkerasti äänestämään, että tilanne pysyy samana myös ensi viikolla.

Äänestä
  • auttaa saamaan Arin Novallekin, niin olisi jo jotain kuunneltavaa siellä, mä olen joka viikko kirjoittanut sinne toivetuntiin, mutta en ole vielä kertaakaan kuullut sen aikana toiveitani, siis olen pyytänyt molempia AAC ja FFTF, kerran tuli se FFTF joskus iltapäivällä, kun se mies siinä veti sitä ohjelmaa, mutta ei se riitä.

    Äänestä

äänestelemään monta kertaa peräkkäin. Meinaan, että kirjautuuko silloin kaikki äänet?

Äänestä

tulee uusintana ja nyt soi AAC.

Äänestä

kun monet tykkää myös niistä niin ne ottaa ne kolmanneksi valinnaksi. Kavereille kans.

Äänestä
  • kolmantena vaihtoehtona just Northern Kingsiä. :D Toivottavasti eivät mene vahingossa Arin edelle. :D

    Äänestä

  • äänestin kirjoitti:

    kolmantena vaihtoehtona just Northern Kingsiä. :D Toivottavasti eivät mene vahingossa Arin edelle. :D

    kuhan on hyvää musaa ja nehän on. Ihmisiä varten sitä musaa tehdään ja esitetään eikä mitään listoja. Ari ite näyttää esimerkkiä ja jakaa jos on jotain jaettavaa.

    Äänestä

  • vetää letkaa kirjoitti:

    kuhan on hyvää musaa ja nehän on. Ihmisiä varten sitä musaa tehdään ja esitetään eikä mitään listoja. Ari ite näyttää esimerkkiä ja jakaa jos on jotain jaettavaa.

    jos kunkut veisi siltä ykköspaikan. Se tosiaan osaa jakaa omastaan.

    Mutta kyllä mä silti mieluiten Arin siellä ykkösenä näkisin. :D

    Äänestä

  • äänestelen Arin ohessa. Ari tekee pelkälla olemassa olollaan hyvää promoa muillekin hevibändeille, niinkun täällä on jo moneen kertaan todettu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ylex tänään kirjoitti:

Komeeta katseltavaa tämä lista

http://ylex.yle.fi/radiossa/ohjelmat/himotuimmat/osallistu

Ja eikun uudelleen naputtelemaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu