pilasin kaiken.

oonpahoillani

mulla kävi tässä jokin aika sitten pieni kömmähdys. olin kaveriporukalla ryyppäämässä. sielä oli pari tyttöö mun lisäks. sit sil toisel tytöl oli jätkä ja sit olin ihan kännissä ja sit menin eri huoneesee,missä ei ollu ketään. sit sen tytön jätkä tuli sinne ja me nuoltiin siellä. sit me oltii muka koko ilta nuoltu ja sen jätkän tyttöystävä näki ku me nuoltiin.

olin just saanu sovittuu sen tytön kanssa kaikki riidat, mutta nyt se ei enää voi luottaa muhu ja se ei haluu olla mun kans missää tekemisis.

kumpikaa ei muista siitä illasta mitään (siis mä ja se jätkä) mut kaikki muut kerto kaiken mitä me oltiin tehty ja nyt menetin kaverin sen takia. sit se tyttö ja jätkä ei taida olla puhe väleis mut kai ne yhes on.

mut se tyttö ei usko mua. olin kännis. en ois selvinpäin tehny mitään sen jätkän kanssa !

oli väärin. tiiän. kadun sitä ihan kauheesti ! jos vois mennä takas ajas, tekisin kaiken eri taval . mut hei . elämä on . aina ei voi kaikki mennä just niinku haluu .

mulla on aina ollu melkeen sen tytön kanssa riitaa jostai, mut tää tais olla kaiken piste !
v*tuttaa ihan armottomasti ! toivoisin et se vois antaa anteeks mulle joskus .

oon pyytäny siltä tytöltä ja jätkältä jo anteeks. jätkä anto anteeks , mut se tyttö ei .
onko teillä joitai neuvoja miten voin korjata asian ?

kiitos. :)

6

3422

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jatkossa

      sitä viinaa vähemmän, niin elämä helpottuu huomattavasti.

      • oonpahoillani

        no mut ei se tuo mun kaveria takas jos vedän vähemmän viinaa. lähinnä siihen haluun apukeinoja miten saan sen kaverin takaisin . en mitään juomis vinkkejä..


      • hretjtrt
        oonpahoillani kirjoitti:

        no mut ei se tuo mun kaveria takas jos vedän vähemmän viinaa. lähinnä siihen haluun apukeinoja miten saan sen kaverin takaisin . en mitään juomis vinkkejä..

        Mä jotenki luin tota juttua kuin olisit jätkä itsekin,, suu vaan aukeni enemmän ja enemmän,,, :)


      • oonpahoillani
        hretjtrt kirjoitti:

        Mä jotenki luin tota juttua kuin olisit jätkä itsekin,, suu vaan aukeni enemmän ja enemmän,,, :)

        niinp .. nyt menee uusvusoki pilalle , ku kaikki on sen tytön kanssa melkeenpä ja se ei siedä mua :( :// mut kai me joskus saadaan selvitettyy meiä välit :) toivon niin.


    • luottamus ??

      Känni ei ole mikään puollustus. Sähän teet sen helposti taas uudestaan kännissä.
      Luotatko edes ittees? Ehkä tuo tapahtuma opettaa tietämään mikä on petos.

      • oppikaa olemaan

        Voi jumalauta teitä ihimisiä! Oon ollu helevetin päissään baarissa ilman poikaystävää usiamman kerran ja mikään hinku ei oo ollu nuolla kenenkään muun miestä. Eikä ketään vapaatakaan. Mikä vittu siinä voi olla niin vaikiaa?? Kehittäkää itsetuntoanne jollain fiksummalla tavalla ko hakemalla huomiota varattujen miehiltä!! Ei vittu voi ymmärtää. Kasvakaa aikuiseks ja oppikaa käyttään sitä viinaa jos sitä on pakko ottaa!! Mutta ei. Turha ees haaveilla. Ei oo kaikki pöllöt tornisa!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      144
      3641
    2. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      72
      2206
    3. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      64
      1938
    4. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      97
      1911
    5. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      19
      1869
    6. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      9
      1714
    7. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      17
      1581
    8. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      79
      1564
    9. Kyllä mä suren

      Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko
      Ikävä
      11
      1370
    10. Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!

      Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu
      Lieksa
      125
      1353
    Aihe