Taas uusi i30 juttu

http://www.hs.fi/autot/artikkeli/Kätevä peli taajamassa/HL20071208SI1AL01s3o

Kätevä peli taajamassa
Valttikortteina koko ja automaattivaihteisto
Hyundai i30 1.6 5d Comfort Aut.
1827
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kuinkahan kauan Hyundai aikoo vielä tuota vanhaa nelivaihteista automaattilootaansa eri Hyundain ja Kian malleissa kierrättää kun viisivaihteisiakin lootia konsernilla on...on se vaan niin kumma.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hesarissa kirjoitti:

http://www.hs.fi/autot/artikkeli/Kätevä peli taajamassa/HL20071208SI1AL01s3o

Kätevä peli taajamassa
Valttikortteina koko ja automaattivaihteisto
Hyundai i30 1.6 5d Comfort Aut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu