Missä saa Porissa edullisen meikin?

Eli jokin edullinen ja hyvä kosmetologi, joka tekee päivä/iltameikin. Itse olen mieltynyt Joe Plasco-meikkeihin. Tyttöjen palveluopiston tiedän tekevän edullisen kasvohoidon ja kevyen päivämeikin. Mutta toistaiseksi sieltä ollut vaikea saada aikaa.
3542
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mulla on yks kaveri...mitä meikkei?Minkä takia?mihin menos?Ja koska?

Äänestä

Ainakin puistossa oleva hoitolinja 2000, onkohan sellainen nimi käyttää Plascoa, myös mielestäni Sokoksesta saat Plascoa naamaan

Äänestä
  • Kirjoitetaan muuten Blasco.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


leenuliinutiinu kirjoitti:

Eli jokin edullinen ja hyvä kosmetologi, joka tekee päivä/iltameikin. Itse olen mieltynyt Joe Plasco-meikkeihin. Tyttöjen palveluopiston tiedän tekevän edullisen kasvohoidon ja kevyen päivämeikin. Mutta toistaiseksi sieltä ollut vaikea saada aikaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu